пʼятниця, 1 грудня 2017 р.

Всесвітній день боротьби зі СНІДом






















     Всесвітній день боротьби зі СНІДом – це ще одна нагода привернути увагу суспільства до проблем ВІЛ-інфікованих, замислитись над тим, як запобігти поширенню хвороби та згадати про важливість вчасної діагностики ВІЛ/СНІД. Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом — привернути увагу суспільства до цієї проблеми.


      1 грудня в рамках проекту «Не дай СНІДу шанс» школярі 10-11 класів мали змогу пройти «Маршрут безпеки», на якому працювало 5 станцій: «Шляхи передачі ВІЛ», «Запитання та відповіді», «Поруч з тобою», «Твоє життя – твій вибір», «Захист від ВІЛ, ІПСШ та засоби контрацепції». Протягом дня в закладі діяла акція «червона стрічка», що є символом боротьби з ВІЛ, СНІДом. Проведений захід, став приводом для аналізу власних дій, вчинків, переосмислення цінностей. свідомого ставлення до своїх прав та обов’язків, а також толерантного ставлення до людей, хворих на ВІЛ, СНІД.


середа, 18 жовтня 2017 р.

Європейський день проти торгівлі людьми

    

Сьогодні відзначається Європейський день проти торгівлі людьми. Європейський день боротьби з торгівлею людьми був заснований 18 жовтня 2007 року Європейським парламентом, як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності про феномен торгівлі людьми, особливо жінками і дітьми, небайдужості громадськості до цього явища і візуалізації проблеми на глобальному рівні.

             «Кожна людина має право на життя, свободу та особисту  «недоторканість»
                                    Загальна декларація прав людини,стаття 3


      У світі процвітає работоргівля… І це не згадка про страшний період рабства у прадавні часи. Серед найголовніших порушень прав людини в сучасному світі актуальним є злочин, який має багато назв – «біле рабство», «торгівля людьми», «контрабанда людьми».  Останнім часом спостерігається тенденція збільшення числа жертв сучасної работоргівлі. Згідно із спеціальною доповіддю МОП, близько 20,9 млн. осіб у світі є жертвами работоргівлі. З них 4,5 млн. осіб зазнають сексуальної експлуатації, до 14,2 млн. осіб є жертвами примусової праці та економічної експлуатації. Крім того, від 700 тис. до 1 млн. осіб щорічно примусово переміщуються через кордони для подальшого продажу. Правозахисники стверджують, що щорічно в тенета работоргівців потрапляє близько 7 тисяч українців.


   Виховний захід «Торгівля людьми - порушення прав людини», що відбувся в День протидії торгівлі людьми був спрямований на усвідомлення дітьми знань про те, що найвищою цінністю будь якої держави є життя, здоров'я і гідність людини, її недоторканість та безпека. Учасники заходу мали можливість переглянути фільм «Станція призначення життя», пограти у гру «Рожеві окуляри».



       Людина - не товар! Цінність людського життя - не предмет торгівлі!


понеділок, 9 жовтня 2017 р.

"Я обираю здорові звички"




        6 жовтня 2017 року було проведено відкриті уроки з основ здоров'я на тему: "Я обираю здорові звички" у 4 та 7 класах. Школярам було продемонстровано відеорецепт від Егена Клопотенка "Мій корисний сніданок", учні пройшли онлайн тестування. Було проведено гру-обговорення "Рух- це здоров'я ". А також учні закріпили знання про "Тарілку дитячого харчування".Уроки пройшли цікаво, пізнавально, активно.

Методичні матеріали для проведення уроку













середа, 24 травня 2017 р.

«Освіта Запорізького краю – 2017»




  19 травня в Департаменті освіти і науки Запорізької облдержадміністрації відбулася обласна виставка робіт переможців «Освіта Запорізького краю – 2017». На яку були запрошені заступник голови райдержадміністрації Станчевська О.В., начальник Мелітопольського районного відділу освіти Безбородих Т.М., директор Вознесенської школи М.М. Биковський, заступник директора з навчально-виховної роботи В.О.Левадна, практичний психолог А.О.Ткачук. Освітяни мали змогу не лише представити власний досвід роботи, а й ознайомитися з творчими здобутками колег Запорізької області.

"Вчимося демократії"





   17 травня переможців запросили до ЗОІППО показати іншим колегам майстер-клас «Вчимося демократії» з метою формування демократичних відносин в школах. Після проведених вправ освітяни подякували і погодилися, що дана тема є на сьогодні актуальною і цікавою для всіх учасників навчально-виховного процесу. А також цього дня відбулося урочисте нагородження переможців.

  
  Організаторами Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти з 23 січня по 05 квітня 2017 року в Інтернет - режимі проводився заочний тур обласної виставки «Освіта Запорізького краю – 2017». Її метою є поширення інноваційного педагогічного досвіду, виявлення творчих вчителів та педагогічних колективів, організації співпраці освітніх закладів області, підвищення престижу педагогічної праці у суспільстві.
      Цього року роботи були представлені в 7 номінаціях. І в кожній з них було обрано переможців. В номінації «Інноваційні підходи до демократичного врядування у навчальному закладі в умовах розвитку демократичного суспільства» був представлений блог «Демократизація освітнього простору –шлях до євроінтеграції України», створений колективом Вознесенської ЗШ I-III ступенів у складі: М.М. Биковський – директор школи, В.О.Левадна – вчитель хімії, А.О.Ткачук – практичний психолог, А.О.Акулова – педагог-організатор, К.О.Лахтіонова – вчитель інформатики, В.О.Захарова – вчитель математики.


        Наприкінці квітня організатори виставки підвели підсумки. За результатами творчий колектив педагогів Вознесенської ЗШ I-III ступенів посів 2 місце серед 18 робіт освітян області.

пʼятниця, 14 квітня 2017 р.

«ЮІР-2017»




13 квітня, на базі Костянтинівської СРШ «ПРОМЕТЕЙ», спільно з інспекторами Дорожньої поліції та представниками організації «Червоний Хрест», відбувся районний етап Всеукраїнського огляду роботи загонів юних інспекторів руху «ЮІР-2017». На змагання прибули 18 команд загальноосвітніх навчальних закладів Мелітопольського району, що змагалися в таких етапах: «знання правил дорожнього руху», «агітаційно-пропагандистський виступ команди», «медична допомога», «юний регулювальник», «вело естафета», «соціальна реклама з безпеки дорожнього руху». За підсумками змагань команда Вознесенської ЗШ І-ІІІ ступенів посіла ІІІ місце.


Бажаю перемог та творчого натхнення!


четвер, 13 квітня 2017 р.

Вітаю!



10 квітня 2017 року на базі Вознесенської гімназії «Орієнтир» було проведено  районний етап конкурсу «Обери життя».


Вітаю команду «Позитив» Вознесенської ЗШ І-ІІІ ступенів із зайнятим ІІ місцем. 
Склад команди:
Сириця Софія (8 клас),
Момот Дар'я (8 клас),
Бондаренко Віталіна (8 клас),
Шитель Даніїл (8 клас),
Ромашин Олександр (9 клас),
Ілляшенко Анастасія (10 клас),
Набокова Інна (10 клас).


Бажаю перемог та творчого натхнення!






середа, 29 березня 2017 р.

Вітаю!





27 березня 2017 року, на базі Костянтинівського районного НВО № 1 «Таврія» відбувся районний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних.
За результатами всіх етапів фестивалю ІІІ місце отримала команда Вознесенської ЗШ І-ІІІ ступенів "Надія".
Склад команди:
Татаринова Анастасія (7 клас),
Бондаренко Віталіна (8 клас),
Ромашин Олександр (9 клас),
Письменний Валентин (9 клас),
Ілляшенко Анастасія (10 клас),
Набокова Інні (10 клас).

Бажаю перемог та творчого натхнення!


четвер, 23 березня 2017 р.

Участь в (не) конференції міні-EdCamp Мелітополь 2017



     21 березня директор школи Биковський М.М., ЗДВР Левадна В.О., практичний психолог  Ткачук А.О. брали участь в  (не) конференції міні-EdCamp Мелітополь 2017 на тему "Бути громадянами - це..." яка проходила в НВК №16.
Завдяки новому дискусійному формату (не) конференції, учасники самі обирали ті сесії, які їх цікавили. У педагогів з’явилося багато ідей для спільних проектів: саме в цьому й полягає так званий «ефект довгого хвоста» – продовження обговорення діяльності, генерування ідей уже після завершення даного заходу. Всі учасники отримали сертифікати участі, а також зарядилися позитивом для педагогічної творчої діяльності.
Організація (не) конференції пройшла на високому рівні, дякуємо злагодженій роботі команді професіоналів.

вівторок, 21 лютого 2017 р.

Участь педагогів Вознесенської ЗШ I-III ступенів у (не) конференція міні-EdCamp Юльївка


    




17 лютого 2017 року на базі Комунального вищого навчального закладу «Запорізький педагогічний коледж» Запорізької обласної ради відбулась регіональна (не) конференція міні-EdCamp Юльївка "Сузір’я педагогічної думки".
Формат EdCamp – це унікальна національна платформа професійного зростання для вчительства України, яка проходе в новому дискусійному форматі та надає педагогам можливість за короткий час отримати максимум сучасної корисної інформації, а також сприятиме підвищенню престижності педагогічної професії та рівня мотивації до інноваційної вчительської діяльності.

понеділок, 30 січня 2017 р.

Скарбниця досвіду - 2017



Завершився конкурс «Скарбниця досвіду – 2016»
       Умовами участі у конкурсі було зняти відео свого цікавого заходу з коротким описом (уроку, педради, позакласної роботи) і надіслати відео на електронну адресу видавничої групи «Основа». Спочатку був відбірковий тур, де 25 кращих пройшли до наступного туру. Захід отримав експертну оцінку провідного спеціаліста у галузі освіти Карнаушенко Вікторії, редактору журналу «Педагогічна майстерня» ВГ «Основа».
       І завдяки замовленню переглядів заходу з цікавих тем та сертифікату відбувалося голосування. за підсумками конкурсу я стала переможцем конкурсу «Скарбниця досвіду – 2016».
Урок етики у 5 класі «У чому виявляється вміння користуватися мовним етикетом»
Рецензент: Карнаушенко Вікторія, редактор журналу «Педагогічна майстерня» ВГ «Основа»

четвер, 26 січня 2017 р.

Вітаю!




Вітаю переможця ІІІ (обласного) етапу

Всеукраїнської олімпіади Юні знавці Біблії!

22 січня 2017 року у місті Запоріжжя, на базі Запорізького ліцею-інтернату «Захисник», відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади Юні знавці Біблії.  За рішенням обласного журі  учениця 8 класу Сириця Софія посіла призове ІІ місце (керівник Левадна Вікторія Олександрівна)

Бажаю переможцю добра,
невичерпного натхнення та нових творчих звершень!

четвер, 19 січня 2017 р.

Наланда - 2016 осінь



Вознесенська школа Мелітопольського району –
краща на Міжнародній олімпіаді «Наланда-2016 осінь»
серед закладів освіти України!


    Восени 2016 року 40 школярів 2-10-х класів Вознесенської загальноосвітньої школи під керівництвом вчителів Миколи Биковського, Алли Лисяної та Вікторії Левадної взяли участь у Міжнародній олімпіаді «Наланда – 2016 осінь». Організацією та проведенням олімпіади займається Європейський центр дистанційної освіти «Наланда». Даний центр названий на честь одного з найперших і найбільших освітніх центрів свого часу – університету Наланда, заснованого у V ст. до н. е. на півночі Індії, у якому викладали і вчилися багато видатних філософів. У перекладі «Наланда» означає «місце, що дарує лотос (nalam)», або «духовне пізнання». Учасниками Міжнародної олімпіади є школярі з України, Білорусі, Казахстану, Литви та Росії.
   Розробку та перевірку питань олімпіади здійснюють висококваліфіковані педагоги з тривалим стажем викладання за відповідним фахом, доктори та кандидати наук, автори та рецензенти навчальних програм загальної середньої освіти. Головна місія Європейського центру дистанційної освіти «Наланда» – це виявлення, розвиток та нагородження обдарованих і талановитих учнів. В олімпіаді можуть взяти участь учні всіх загальноосвітніх навчальних закладів з 2-го по 11-й клас. На учасників чекають нагороди та безліч призів. Крім того, робота педагогів-кураторів, які активно залучають своїх вихованців до змагання, заохочується спеціально створеною системою мотивації та можливістю отримати цінні подарунки.
   Залучившись до олімпіади, колектив Вознесенської школи одразу став одним із її лідерів за рейтингом шкіл України. Учениця 6 класу Єлизавета Яцун стала переможцем у номінації «Кращий учень-ерудит 2016 року осінь» та володаркою головного призу олімпіади – 2 путівок в Дубай на 7 днів. Серед учасників олімпіади з трьох та більше предметів із України переможцем у номінації «1 місце» став Микола Кокарєв, учень 4 класу, який виграв планшет Lenovo. Анастасія Іщенко та Микола Левадний, які увійшли в десятку кращих школярів із України, будуть відзначені медалями.
Переможцем у номінації «3 місце» серед вчителів України визнано Миколу Миколайовича Биковського, якого заохочено смарт-годинником.
   Я пишаюся нашими переможцями та бажаю їм не зупинятися на досягнутому, адже участь в інтелектуальних змаганнях міжнародного рівня якнайкраще спонукає та мотивує до самовдосконалення, допомагає оцінити свої знання та вміння у порівнянні з однолітками з інших країн світу.